Vlnka Dámske slip on tenisky modrá

Vlnka Dámske slip on tenisky modrá

Doporučená ponuka Sport365.cz

Najlepšia ponuka

Na sklade • Viac variantovDarček3,57 €2 neoverené recenzieĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,99 €98 % • 9 250 recenziíShop roka '23 - FinalistaUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Značka
modrá
Druh
slip on

• , zakúpené v Ovečkáreň.sk

Široký strih! Moje bežné čislo veľkosti je hodne veľké.

• , zakúpené v Ovečkáreň.sk

Obuv je ľahúčka, veľmi dobre sa v nej chodí bez bolestí nôh.

• , zakúpené v Ovečkáreň.sk

Tieto tenisky som si vybrala preto,lebo mám širšie chodidlá a bolia ma haluxy.Nohy mám ako vo vatičke,tenisky sú mäkké,pohodlné,som maximálne spokojná.

Značka
modrá
Druh
slip on

Ľahučké, priedušné tenisky z mäkkého textilu, ktoré na nohe ani necítite, ale napriek tomu máte kopýtka pekne v pohodlí. Slip on tenisky sa ľahko obúvajú aj vyzúvajú a pevná podrážka so vzorom z nich robí skvelú vychádzkovú obuv. Gélová stielka je veľmi mäkká, tlmí nárazy nohy pri chôdzi a formuje dobrú podporu klenby. Mäkký textilný zvršok je vhodný aj pre široké chodidlá alebo pri problémoch s halluxami, pretože poddajný materiál sa ľahko prispôsobí tvaru nohy. Materiál: textil

• , zakúpené v Ovečkáreň.sk

Široký strih! Moje bežné čislo veľkosti je hodne veľké.

• , zakúpené v Ovečkáreň.sk

Obuv je ľahúčka, veľmi dobre sa v nej chodí bez bolestí nôh.